Elán v Pardubicích zahraje premiérově Rockerhotel

FotogalerieVideodokumentySdílet
24. Květen 2009

Jak jsme již avizovali, Jožo Ráž a skupina Elán zahraje poprvé live písničku Rockerhotel právě v Pardubicích.

Hudbu k songu Rockerhotel složil Vašo Patejdl a text napsal Boris Filan a nezpívá nikdo jiný než Jožo Ráž.

A ti, kdo by chtěl Elány překvapit a písničku si s nimi na live zazpívat přímo v Pardubicích může začít trénovat......

Známá hudební formace přijede v červnu podpořit projekt na pomoc Dětskému oddělení Pardubické krajské nemocnice.

 

Legendární slovenská hudební skupina Elán, která v sobotu 20. června přijede do ČEZ Areny podpořit charitativní projekt na pomoc Dětskému oddělení Pardubické krajské nemocnice, přiveze pardubickému publiku také zbrusu novou písničku Rockerhotel.

 

Zpěvák Jožo Ráž se společně se svými „kumpány“ rozhodl podpořit projekt, jehož výtěžek poputuje na pomoc Dětskému oddělení Pardubické krajské nemocnice.

Slavnostního večera se zúčastní také dívčí skupina Inflagranti, kterou tentokrát doprovodí ještě dvoučlenná kapela, a to na klávesy a bicí.

 

„Cíl této akce nás zaujal, neměly jsme proto důvod k sáhodlouhému rozmýšlení. Nabídku jsme ihned přijaly,“ shoduje se unisono celá dívčí skupina.

 

Součástí doprovodného programu této charitativní akce bude také pokus o stanovení nových českých rekordů v jízdě na in-line bruslích.

 

„V prvním případě se jedná o rekord s co největším počtem účastníků na kolečkových bruslích s hromadným startem,“ říká manažer projektu Petr Uhlíř a dodává: „Aby byl rekord překonán, musí vytyčený okruh ulicemi města projet v dané časové lhůtě co nejvíce bruslařů.“

 

Podle slov pořadatelů se překonávání rekordu v hromadné jízdě na in-line bruslích zúčastní také herečka Veronika Nová známá z oblíbeného seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě.

 

„Na kolečkových bruslích zatím nejezdím vůbec. Trénovat začnu, až si koupím brusle a bude hezké počasí. Než přijedu do Pardubic, tak se určitě nějaké základy in-line bruslení naučím. Já jsem totiž hrozně talentovaná,“ pousmála se Veronika Nová.

 

Kromě vytvoření nového rekordu v hromadné jízdě na kolečkových bruslích se organizátoři pokusí vytvořit nejdelšího lidského hada na in-line bruslích. Pokus odstartuje v patnáct hodin na parkovišti u ČEZ Areny.

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz