o nás

Společnost AFK Sport spol. s r.o. byla založena 30. července 2001 a od svého založení se věnuje zejména reklamní a marketingové činnosti. Zaměřuje se na pořádání kulturních produkcí, zábav, provozování zařízení sloužící zábavě a činnosti podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců.

První podnikatelské aktivity byly soustředěny na oblast sportu. Společnost AFK Sport spol. s.r.o. zajišťovala komplexní public a media relations  pro fotbalové kluby včetně komplexního servisu nejen pro klubové sponzory a obchodní partnery, ale i pro příznivce kopané. S rozvojem podnikatelských aktivit začala společnost poskytovat poradenství v oblasti sportu, které se následně rozšířilo i na organizační, finanční a podnikatelské konzultace.

Od roku 2005 společnost AFK Sport zacílila své aktivity na širokou veřejnost. Tento cíl začala společnost realizovat již 19. srpna 2005, když ve sportovně - kulturním areálu v Živanicích připravila sportovně zábavní odpoledne, které vyvrcholilo večerním koncertem v přírodním amfiteátru.

Po skončení tohoto úspěšného projektu se společnost AFK Sport rozhodla k veřejné podpoře vybraných subjektů poskytujících zdravotní či sociální služby. Vybrat, koho společnost podpoří, nebylo jednoduché, nakonec AFK Sport věnoval finanční dar dětskému oddělení Pardubické krajské nemocnice a.s., které od roku 2005 podporuje dlouhodobě a z vždy, z jednoho vybraného projektu v rámci své podnikatelské činnosti, pomůže dětskému oddělení buď finančně či materiálně.

Od prvního organizovaného koncertu Honzy Nedvěda a skupiny Tonyho Linharta - Pacifik jsme realizovali také jednotlivé hudební produkce a vystoupení slovenských interpretů, skupiny Elán a Mekyho Žbirky.  Dalšími byli interpreti a skupiny Ewa Farna, 5 Angels, Pouta, Pidilidi, Lokálka či František Nedvěd.

V rámci našich akcí organizujeme také doprovodné sportovní akce.  Dokonce se nám podařilo získat dva zápisy do České knihy rekordů v in-line bruslení a dále jsme návštěvníkům nabídli možnost projížďky sportovními auty či bruslení na umělém kluzišti. Další doprovodné aktivity našich projektů jsou např. módní přehlídky za účastí předních modelek a miss ČR, charitativní aukce či dražby nebo autogramiády významných osobností a sportovců.

Společnost AFK Sport s.r.o. zajišťuje také přípravu, organizaci a produkci různých akcí jak v České republice, tak i na Slovensku (převážně turistika v Tatrách). Jedná se o dětské dny, karnevaly, koncerty a výstavy apod. V letních měsících, kromě zajišťování hudebních akcí, spolupracujeme také s vybranými subjekty, kterým pomáháme se zajištěním např. dětských táborů či soustředění. Díky vlastní hudební aparatuře jsme schopni se operativně a rychle přizpůsobit přáním našich partnerů, kterým také na našich akcích zajišťujeme videozáznam a fotodokumentaci.

Úzce spolupracujeme např. s členy Krasobruslařského klubu Pardubice či HPM Dance Studio Pardubice (pro HPM jsme exkluzivně zajišťovali fotodokumentaci při účasti na Mistrovství světa v Los Angeles, USA 2012) a dalšími.

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz