Na koberečku u místopředsedkyně Senátu PČR

FotogalerieVideodokumentySdílet
2. Listopad 2015

Dnes se uskutečnilo na základě pozvání od místpoředsedkyně Senátu Pardlamentu České republiky paní Miluše Horské setkání, na kterém nám paní místopředsedkyně poděkovala z vynikající reprezentace nejen Pardubic a Pardubického kraje, ale také i České republiky při světovém festivalu Dancing for the World’s Peace, který se v září uskutečnil v Argentině.

S paní místopředsedkyní jsme se sešli v její pardubické kanceláři a byli jsme mile překvapeni, že paní senátorka měla přehled o všem, co jsme v Latisnké Americe podnikli, uskutečnili a čeho jsme dosáhli. Přiznala se nám, že sledovala všechny naše informační kanály, které podrobně informovaly o dění v Argentině.

Během setkání jsme paní senátorku informovali o velkém úspěchu, kterým je získání pověření pro pořádání festivalu Dancing for the World’s Peace v roce 2018 v České republice. Přiznali jsme paní senátorce, že naší prioritou bude snaha uskutečnit festival v Pardubicích a Pardubickém kraji.

Na závěr jsme se shodli, že budeme paní senátorku informovat o dalších krocích směřujících s úspěšné realizaci festivalu v roce 2018 a paní Horská nám nabídla svou pomoc, kterou jsme s díky přijali.

 

 

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz