OPĚT JSME BYLI POVĚŘENY VÉST REPREZENTAČNÍ DELEGACI

FotogalerieVideodokumentySdílet
21. Listopad 2014

Uplynuly dva roky a opět jsme byli pověřeni sestavením, přípravou a vedením zahraniční reprezentační delegace České republiky, tentokrát při prestižním světovém folklórním festivalu Children dancing for the peace, který se v září 2015 bude konat v daleké Argentině.

V červnu 2012 jsme byli organizovali a zabezpečovali účast H.P.M. Dance studia Pardubice při World championchip of performing arts, Mistrovství světa v interpretačním umění, který se konal v Los Angeles (USA), odkud se naše delegace vrátila s titulem Mistrů světa v juniorské kategorii a také získala i nejvyšší ocenění za nejlepší choreografii ze všech soutěžících (51 států, 1500 choreografií ve všech kategoriích).

Sešli jsme se s národní koordinátorkou pro Střední Evropu s paní Blankou Sloukovou, se kterou jsme se dohodli na dalším postupu při sestavení delegace a zejména pak také o způsobu organizace a financování. 

Základní shoda panovala na tom, že Česká republika potvrdí pověřeným pořadatelům v Rió Cuarto v Argentině účast české delegace. Jednoznačná shoda panovala i v kompetencích - Blanka Slouková vybere samotné tanečníky pro účast na festivalu v Argentině a společnost AFK Sport spol. s r. o. bude řešit zbývající věci.

Je to výzva, kteoru jsme rádi přijali.

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz