Podepsána darovací smlouva

FotogalerieVideodokumentySdílet
2. Říjen 2008

V úterý 30. září 2008 byla symbolicky v malebném prostředí dětského oddělení Pardubické krajské nemocnice a.s. za účasti primáře oddělení MUDr. Vladimíra Němce a ředitele Pardubické krajské nemocnice a.s. ing. Josefa Šimurdy podepsána darovací smlouva.

"Od pana primáře dětského oddělení jsem se dozvěděl o této skutečnosti a vzhledem k dlouhodobé podpoře dětského oddělení naší nemocnice ze strany společnosti AFK Sport spol. s r. o. je mi velkým potěšením, že se můžu se zástupci dárce osobně setkat a poděkovat za dlouhodobou podporu." řekl ředitel Pardubické krajské nemocnice a.s. ing. Josef Šimurda. 

Podpisem darovací smlouvy byla dovršena administrativně formální část ze strany pořadatele, společnosti AFK Sport spol. s r. o, kterým bude ve prospěch dětského oddělení poskytnuta finanční částka v celkové výši Kč =119.000,--. 

Po podpisu darovací smlouvy jsme měli možnost si za odborného výkladu primáře MUDr. Vladimíra Němce prohlédnou jednotku intenzivní péče a další prostory na dětském oddělení. Mohli jsme nahlédnout do pokojů, které jsou v nadstandardním vybavení (PC, Sony Playstation, DVD přehrávače apod.), které je dětským pacientům a jejich doprovodu v Pardubické krajské nemocnici a.s. poskytováno bezplatně.

Výše  uvednou částku jsme mohli věnovat pro potřeby primáře dětského oddělení MUDr. Vladimíra Němce zejména díky podporovatelům, kteří se rozhodli zejména finančně podpořit náš 3. charitativní projekt pod názvem Loučíme se s prázdninami ... aneb pomáháme dětem. Samozřejmě naše díky patří také partnerům, kteří nás podpořili také materiálně nebo svými aktivitami a tolerancí umožnili přípravu a organizaci našeho projektu.

"Díky tomuto daru budeme moci zakoupit přístroj pro léčbu žloutenky novorozených dětí" uvedl primář dětského oddělní MUDr. Vladimír Němec při podpisu darovací smlouvy. "Zbývající částku ve výši cca 9 tisíc využijeme na dovybavení dětského oddělení" dodal primář MUDr. Vladimír Němec.

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz