Při koncertu Elánu bude Inflagranti křtít

FotogalerieVideodokumentySdílet
9. Červen 2009

Slavná slovenská skupina Elán si pro svůj jediný letošní koncert v ČR vybrala jako předkapelu dívčí smyčcové trio Inflagranti. Na pódiu v pardubické ČEZ Aréně 20.6. proběhne i koncertní křest nového alba Inflagranti s názvem Restart, přičemž role kmotra se ujme sám Vašo Patejdl. Elán tam premiérově uvede zbrusu novou písničku a trio Inflagranti poprvé oficiálně představí nový koncertní program s doprovodem rockových hudebníků. Finanční podpora z této velké hudební a zábavné show, jejíž součástí bude mj. i odpolední pokus o nový český rekord v hromadné jízdě na in-line bruslích po městě, bude věnována na podporu dětského oddělení pardubické nemocnice.


INFLAGRANTKY pokřtí své CD Restart na koncertě 20.6.v pardubické CEZ aréně. Koncertním kmotrem bude Vašo Patejdl


Legendární slovenská skupina Elán si pro svůj jediný letošní koncert v České Republice, který se koná 20.června v pardubické ČEZ aréně, vybrala jako předkapelu dívčí smyčcové trio INFLAGRANTI.
Na pódiu Arény tento večer proběhne i koncertní křest nového alba Inflagranti s názvem Restart, přičemž role kmotra se ujme sám Vašo Patejdl.

A bude to večer plný novinek. Elán na tomto koncertě premiérově uvede svoji zbrusu novou písničku a trio Inflagranti poprvé oficiálně představí nový koncertní program s doprovodem rockových hudebníků nazvaných InflaBand.

Z této velké hudební a zábavné show, jejíž součástí bude mimo jiné i odpolední pokus o nový český rekord v hromadné jízdě na in-line bruslích po městě, pořadatelé věnují finanční částku, která bude věnována na podporu dětského oddělení pardubické nemocnice.

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz