Účast a focení v Olympijském parku

FotogalerieVideodokumentySdílet
19. Únor 2014

Zimní olympiáda v Soči se přenesla i do České republiky aneb každý se mohl zúčastnit a poznat atmosféru. V rámci bojů při zimní olympiádě byl na pražské Letenské pláni vybudován prvně olympijský park, ve kterém bylo možné si vyzkoušet některé soutěžní disciplíny.

A právě hlavní myšlenkou Českého olympijského výboru byla snaha o profesionální propagaci zimních sportů, mezi které patří také krasobruslení.

Vzhledem k dosavadním úspěchům a významu Krasobruslařského klubu Pardubice byly i členky pardubického klubu pozvány k celodennímu programu v pražském olympijském parku.

Přípravy na tento významný projekt a propagaci pardubického krasobruslení zabraly několik dnů, ale dřina se vyplatila. Pro účast na této prestižní akci pro Krasobruslařský klub Pardubice byly vybrány některé závodnice, které doplnily skupiny synchronizovaného bruslení. Sólistky i synchro skupiny předvedly během dne na Letenské pláni své nejlepší vystoupení a mezičase mezi jednotlivými vystoupeními se věnovaly výuce bruslení a základním krasobruslařským prvků.

A tradičně jsme pro Krasobruslařský klub Pardubice zajišťovali nejen focení, ale i některé organizační věci.

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz