ZUŠ Havlíčkova v Pardubicích a její vánoční program na Zámku Pardubice

FotogalerieVideodokumentySdílet
14. Prosinec 2012

S předvánočním časem a časem adventu se pořádají různá setkání či předvánoční besídky. Není tomu jinak ani u Základní umělecké školy Havlíčkova v Pardubicích, která si na dnešní večer připravila v krásných prostorách - Rytířských sálech Zámku Pardubice - předvánoční program nejen pro rodiče. My jsme nechyběli s naším pohledem přes objektiv.

Název hodinového programu v podání ZUŠ Havlíčkova byl Housličky nebeský po čertech hezký... aneb anjelíkovy muzikantské trampoty. A aby byl celý program pestřejší, pozvali si členové "zušky" také své kamarády z dalších souborů. 

Mezi účinkujícími byli vidět a slyšet členky a členové z Národopisného souboru Kohoutek Chrudim se svým motivem lidových vánočních her Jak v Betlémě hledali. Jako druzí, kteří v Rytířských sálech pardubického Zámku vystoupili byli žáci ZUŠ Havlíčkova z Pardubic, Šmidlata a členové lidových souborů. Na cimbál je doprovodila Vjačeslava Lohvinová. Celou atmosféru zakončili svým hrou a zpěvem Cukrlata, Šmidlátka, A Šmytec, Šmidlata, Baldrián a přátelé a kamarádi ze širokého muzikantského okolí. 

Během celého vánočního programu bylo možné ochutnat výrobky vystupujících či rodičů, u vstupu do Rytířských sálů stáli čerti, kteří od každého příchozího chtěli na lísteček napsat, co do roku 2013 slibují.

A po více jak hodinovém předvánočním programu bylo pro účinkující, lektory a i všechny diváky drobné občerstvení formou rautového stolu s mnoha dobrotami.

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz