Charitativní fotbalové derby hokejistů HC Dynamo Pardubice a Mountfield HK

"I HVĚZDY MAJÍ SRDCE A POMÁHAJÍ"

Pokračujeme .... I tato druhá část našeho charitativního projektu, který je zaměřen na podporu těžce nemocné 7leté Míši Hlaváčkové a případně dalších dětí s podobným zdravotním handicapem má své pokračování.

Získali jsme podporu od dvou východočeských hokejových rivalů, účastníků extraligy ledního hokeje, klubů HC DYNAMO Pardubice a Mountfield HK, jejichž hráči sehrají netradičně fotbalové derby ve sportovním areálu T.J. Sokol Živanice.

Velká očekávání návštěvníků budou zcela jistě o chorea fanklubů a příznivců obou klubů, která určitě budou případně odměněna potleskem přítomných diváků. 

A aby bylo opravdu naplněno motto našeho charitativního projektu "I HVĚZDY MAJÍ SRDCE A POMÁHAJÍ", připravili jsme pro vás také možnost získat zajímavé předměty, které nám pro náš projekt věnovaly významné osobnosti veřejného, kulturního a zejména sportovního života a tím tak také podpořily naši snahu o zajištění finančních prostředků na pomoc Míše a případně i ostatních dětí. 

V rámci internetové nabídky vám budeme postupně nabízet předměty, které nám věnovali např. od Gabriela Soukalová (biatlon), Tomáš Kraus (skikros), Kristýna a Karolína Plíškovy (tenis), Andrea Hlaváčková (tenis), Petra Kvitová (tenis), Dagmar Pecková (operní zpěv), Jakub Nakládal (NHL), hráči AC Sparta Praha, FK Viktoria Plzeň, FK Jablonec, SK Sigma Olomouc aj. 

Předměty budou nabízeny na Facebooku jako aktuality u naší akce s tím, že k jednotlivým příspěvkům budete moci nabídnout svou cenu, kterou byste byli ochotni za konkrétní předmět dát. Předmět získá ten, který ve stanoveném termínu nabídne nejvyšší cenu. Tato nabídka VIP předmětů bude probíhat do 19. června 2016 do 24:00 tak, abychom měli možnost hned v pondělí kontaktovat osobu s nejvyšší nabídkou tak, aby mohl provést úhradu nejdéle do pátku 24. 6. 2016.

Všechny položky jsou poviné

Rychlý kontakt

AFK Sport s. r. o.
Třída Míru 97
530 02 Pardubice

Telefon: +420 775 105 510
E-mailinfo@afksport.cz
Web:    www.afksport.cz